O nas – Anna Paszek

Uprawnienia zawodowe o numerze 3231 w zakresie szacowania nieruchomości zostały mi nadane przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast w roku 1997.

Wszelkie moje działania zawodowe zawsze były związane z budownictwem i nieruchomościami. Począwszy od pracy w Zakładzie Doświadczalnym Budownictwa Niskiego MURSA na Politechnice Warszawskiej , poprzez Pracownie Architektoniczne oraz Firmy Deweloperskie. Tak duże i różnorodne doświadczenie zawodowe bardzo przydaje się w pracy rzeczoznawcy majątkowego.

Współpracuję ze sprawdzonym zespołem inżynierów budowlanych, geodetów, prawników oraz innych rzeczoznawców majątkowych. Z usług mojej firmy korzystają klienci indywidualni, przedsiębiorstwa, spółki oraz kancelarie prawnicze i biegli rewidenci.

Zakres działalności firmy to szacowanie wartości wszelkiego rodzaju praw do nieruchomości, wycena majątku przedsiębiorstw, wycena „mienia zabużańskiego” oraz doradztwo inwestycyjne.

Jestem członkiem Mazowieckiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach i seminariach. Posiadam ubezpieczenie z tytułu odpowiedzialności zawodowej. Gwarantuję rzetelne i terminowe wykonanie zleconej wyceny.

 

Dołącz do dyskusji

Compare listings

Porównać