Chcesz sprzedać z nami mieszkanie?

Zapoznaj się z naszą ofertą, koniecznie też odwiedź naszego bloga gdzie dowiesz się na co zwrócić uwagę przy sprzedaży, jak przygotować mieszkanie a także wielu innych ciekawych rzeczy odnośnie rynku nieruchomości.

Zadzwoń i umów się na spotkanie

+48 509 507 610 lub +48 577 512 280

Jakie są korzyści ze współpracy z nami?

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą .

Uczciwość

Najważniejsze jest dla nas dobro naszego klienta. Naszym celem jest zmiana negatywnego postrzegania zawodu agenta nieruchomości poprzez uczciwość, rzetelność oraz budowę wzajemnego zaufania.

Opinia rzeczoznawcy majątkowego

Lubimy działać precyzyjnie. Do każdej nieruchomości, którą przyjmujemy do sprzedaży rzeczoznawca majątkowy przygotowuje opinię dotyczącą jej aktualnej wartości dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiednio dostosować strategię sprzedaży.

Jakość

Nasi doradcy mają ograniczenie w liczbie posiadanych ofert aby mogli efektywnie prowadzić każdą sprzedaż. Dzięki czemu skupiamy się na jakości wykonywanej pracy a nie tyko liczbie posiadanych ofert.

Bezpieczeństwo

Czy Ty gdybyś nie sprzedawał mieszkania, wpuściłbyś kogoś obcego do swojego mieszkania aby mogła się po nim rozejrzeć? Każda osoba której prezentujemy daną nieruchomość jest przez nas identyfikowana.

Elastyczny model współpracy

Nasze biuro pracuje na wszystkich trzech modelach rozliczania się za swoje usługi. Pobieramy prowizję tylko od sprzedającego, tylko od kupującego lub prowizja jest dzielona po połowie. Każdy model współpracy ma swoje wady i zalety.

Specjalizacja

Każdy z naszych doradców specjalizuje się w danym obszarze miasta lub segmencie nieruchomości. Dzięki temu skupiamy klientów poszukających nieruchomości lokalnie lub w danym segmencie. Dzięki temu dobrze znamy ceny transakcyjne oraz specyfikę danego rynku.

Weryfikacja stanu prawnego przez notariusza

Przed przystąpieniem do sprzedaży kluczowe jest aby zbadany został stan prawny nieruchomości, po to by była ona gotowa do transakcji gdy znajdzie się kupujący.

Profesjonalne doradztwo w zakresie przygotowania mieszkania

Dobrze wiemy jak ważne jest pierwsze wrażenie. Nasi klienci mogą liczyć na naszą pomoc w zakresie wskazówek dotyczących aranżacji mieszkania, profesjonalnego Home Stagingu, a nawet kompleksowego odświeżenia bądź remontu.

Dopasowana strategia sprzedaży

Strategię sprzedaży dopasowujemy indywidualnie do celów naszych klientów.

Marketing jakiego nie powstydził by się Rockefeller

Stosujemy zaawansowany marketing poczynając od wyróżnień na portalach, przez promocję na Instagramie, Facebooku czy organizowanie dni otwartych. Do przygotowania oferty korzystamy z profesjonalnej sesji fotograficznej, filmowej, dronów oraz systemów wirtualnej rzeczywistości.

Zabezpieczanie klienta sprzedającego

Zabezpieczamy sprzedającego, aby nie miał ryzyka związanego z transakcja – kupujący staje się właścicielem po podpisaniu aktu notarialnego, a nie po zapłacie całej ceny co stwarza duże ryzyka dla sprzedającego nieruchomość. Jako biuro posiadamy wiedzę i narzędzia, aby sprzedającego przed takim ryzykiem uchronić.

Umowy przedwstępne notarialne

Dbamy o to aby każda umowa przedwstępna była dla bezpieczeństwa naszych klientów zawierana w formie notarialnej.

informacja zwrotna po każdej prezentacji

Na bieżąco informujemy naszych klientów o postępach w sprzedaży. Na życzenie klienta informacja po każdej prezentacji odnośnie wrażeń oraz rokowania kupującego. Sprawozdania odnośnie wykonanej pracy, raporty z pracy ogłoszeń (ilość odwiedzin na portalach i liczby wyświetleń wirtualnych spacerów).

Weryfikacja klienta kredytowego

Przykładamy szczególna uwagę, aby klienci kredytowi byli zweryfikowani przez złożeniem oferty odnośnie ich zdolności kredytowej. Szczególnie w dzisiejszych czasach transakcję rozpadają się przez brak lub nagłą utratę zdolności kredytowej po podpisaniu umowy przedwstępnej.

Kompleksowa opieka

Zapewniamy pełną opiekę od momentu rozpoczęcia współpracy do przekazania lokalu. Na życzenie klienta pomagamy w skompletowaniu dokumentacji potrzebnej do sprzedaży.

Polisa ubezpieczeniowa na 1 000 000 PLN

Każde biuro ma obowiązek posiadać polisę ubezpieczeniową, na wypadek gdyby w wyniku błędów bądź zaniedbań biura jego klienci byli narażeni na straty finansowe. Obowiązkowe ubezpieczenie pośredników nieruchomości wynosi 120 000 PLN. Dla komfortu i poczucia bezpieczeństwa naszych klientów polisa naszego biura opiewa na 1 000 000 PLN.

Co Mówią O Nas Nasi Klienci?

Zdajemy sobie sprawę, że ze sprzedażą nieruchomości wiąże się wielka odpowiedzialność. Sprawdź co mówią o nas nasi klienci.

DOSKONAŁA
93 opinii na
Kuba Kosior
Kuba Kosior
17. Maj, 2023.
Trafiłem do firmy Silkstone z polecenia ponieważ przez kilka miesięcy nie mogłem sprzedać mieszkania. Nawiązaliśmy współprace z panem Maciejem i mieszkanie sprzedał bardzo szybko. Gorąco polecam!
miki szy
miki szy
17. Maj, 2023.
Współpracowałem z Panem Maćkiem podczas sprzedaży mojego mieszkania i jestem bardzo zadowolony z jego usług. Uwinął się z tematem w trzy miesiące i wyciągnął dla mnie bardzo dobrą cenę.
Niksiok
Niksiok
4. Maj, 2023.
Silkstone Estates to doskonały partner do biznesu, agencja nieruchomości na najwyższym poziomie.
HellFist
HellFist
24. Kwiecień, 2023.
Nasze doświadczenie z pośrednikiem nieruchomości i rzeczoznawcą było znakomite. Dostarczyli nam kompleksową i dokładną wycenę, która pomogła nam wycenić naszą nieruchomość w sposób konkurencyjny, a ich wiedza na temat rynku nieruchomości była nieoceniona.
Explorim Polska
Explorim Polska
22. Kwiecień, 2023.
Nasz agent i rzeczoznawca posiadali ogromną wiedzę i doświadczenie, a także dostarczyli nam cennych spostrzeżeń i zaleceń, które pomogły nam podjąć świadome decyzje dotyczące sprzedaży naszego domu. Zawsze mieli na uwadze nasze najlepsze interesy, a ich zaangażowanie w obsługę klienta było widoczne we wszystkim co robili.
Roksana Obrzydzińska
Roksana Obrzydzińska
20. Kwiecień, 2023.
Polecam bardzo biuro nieruchomości od dawna szukałam kogoś kto mi by pomógł z nieruchomością tutaj uzyskałam perfekcyjną obsługę oraz pomoc
Alicja Skutnik (BLAME)
Alicja Skutnik (BLAME)
20. Kwiecień, 2023.
Profesjonalna wycena nieruchomości. Polecam to biuro każdemu!
lamorekpl
lamorekpl
20. Kwiecień, 2023.
Najwyższy poziom obsługi klienta, profesjonalizm, dostępność i wiedza. Doceniam i polecam 🙂

Zobacz jak wygląda nowoczesny marketing

Wirtualne spacery i filmy to standard w naszych ofertach. Zobacz i przekonaj się sam. Stawiamy na najwyższą jakość aby przyciągnąć jak najwięcej klientów do naszych ofert.

Zadzwoń i umów się na spotkanie teraz albo

+48 509 507 610 lub +48 577 512 280

Zgłoś swoje mieszkanie do sprzedaży.

Skontaktujemy się z tobą w przeciągu 24 godzin.


Odwiedź naszego bloga

Chcesz dowiedzieć się co się dzieje na ryku nieruchomości, co wpływa na cenę mieszkania lub jak przygotować mieszkanie do sprzedaży?

Różnica W Najmie Zwykłym A Okazjonalnym.

Jeżeli kiedykolwiek wynajmowałeś swoje mieszkanie i zastanawiałeś się jak zrobić to bezpiecznie, z całą pewnością trafiłeś na pojęcie najmu okazjonalnego. Czym jest i jakie są różnice między najmem zwykłym a okazjonalnym? Przedstawiam Państwu to w kilku prostych punktach.

Poradnik – Jak Sprzedać Mieszkanie

Sprzedaż nieruchomości może być złożonym procesem, ale przy odpowiednim przygotowaniu można sprawić, że proces przebiegnie sprawniej, a my zwiększymy szanse sprzedaży w lepszej cenie.

Compare listings

Porównać