O nas – Bartosz Paszek

Posiadam licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 28088. Interesuję się psychologią sprzedaży. Jestem dużym zwolennikiem szkoły sprzedaży David H. Sandlera. Szkoła Sandlera polega na badaniu potrzeb klienta, a nie bezsensownym wciskaniu, zażądaniem procesem sprzedaży i jego kontrolą. Dodatkowo posiadam wiedzę na temat stylów osobowości oraz tego jak różne typy osobowości podejmują decyzje zakupowe i jak dostroić się do każdego typu, tak aby mieć pełne zrozumienie i w odpowiedni sposób komunikować atuty sprzedawanych nieruchomości.

Nieustannie podnoszę swoje kompetencje sprzedażowe uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach związanych z sprzedażą i rynkiem nieruchomości.

Sam też inwestuje w nieruchomości od mieszkań poprzez grunty i działki letniskowe. Lubię podnosić lub tworzyć nową wartość starych miejsc.

Prywatnie

Jestem pasjonatem nowych technologii, uwielbiam gry komputerowe, nowinki techniczne oraz wszystko to, w jaki sposób technologia wpływa i zmienia nasze życie. Mam bardzo szeroki wachlarz zainteresowań, od czarnych dziur i naszego wszechświata do psychologii i neurobiologii. Lubię to, co oryginalne i niezbadane. Ciekawią mnie tematy alternatywnego inwestowania pieniędzy jak np. kryptowaluty. Uwielbiam muzykę elektroniczną, podróże i sporty takie jak kitesurfing, snowboard i rower. Lubię zwierzęta, jestem posiadaczem dwóch pieszchowatych kotów.

Bartosz Paszek

paszek@2s-e.pl

Tel. 509 507 610

 

Następny wpis

O nas – Anna Paszek

Dołącz do dyskusji

Compare listings

Porównać